Intel Zestaw kabli AXXCBL730HDHD Intel Zestaw kabli AXXCBL730HDHD
Producent: Intel
Cena: 134,95 zł (netto: 109,72 zł )
Lenovo Kabel 2m Mini-SAS Mini-SAS 00NA009 Lenovo Kabel 2m Mini-SAS Mini-SAS 00NA009
Producent: Lenovo
Cena: 350,35 zł (netto: 284,84 zł )
Lenovo Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505 Lenovo Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505
Producent: Lenovo
Cena: 101,23 zł (netto: 82,30 zł )
Lenovo Kabel ECO 1m LC-LC OM3 MMF 00MN502 Lenovo Kabel ECO 1m LC-LC OM3 MMF 00MN502
Producent: Lenovo
Cena: 94,90 zł (netto: 77,15 zł )
Lenovo Kabel Eco 5m LC-LC OM3 MMF 00MN508 Lenovo Kabel Eco 5m LC-LC OM3 MMF 00MN508
Producent: Lenovo
Cena: 107,56 zł (netto: 87,45 zł )
Lenovo Kabel HD-SAS do Mini-SAS 00NV419 Lenovo Kabel HD-SAS do Mini-SAS 00NV419
Producent: Lenovo
Cena: 754,99 zł (netto: 613,81 zł )
Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 0.5M 00YL847 Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 0.5M 00YL847
Producent: Lenovo
Cena: 193,26 zł (netto: 157,12 zł )
Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 1M 00YL848 Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 1M 00YL848
Producent: Lenovo
Cena: 211,38 zł (netto: 171,85 zł )
QNAP Kabel Mini SAS (SFF-8644) 0,5m QNAP Kabel Mini SAS (SFF-8644) 0,5m
Producent: QNAP
Cena: 255,39 zł (netto: 207,63 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl