• nowość
Intel Zestaw kabli AXXCBL730HDHD Intel Zestaw kabli AXXCBL730HDHD
Producent: Intel
Cena: 133,01 zł (netto: 108,14 zł )
Lenovo Kabel 2m Mini-SAS Mini-SAS 00NA009 Lenovo Kabel 2m Mini-SAS Mini-SAS 00NA009
Producent: Lenovo
Cena: 310,83 zł (netto: 252,71 zł )
  • nowość
Lenovo Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505 Lenovo Kabel 3m LC-LC OM3 MMF 00MN505
Producent: Lenovo
Cena: 90,43 zł (netto: 73,52 zł )
  • nowość
Lenovo Kabel ECO 1m LC-LC OM3 MMF 00MN502 Lenovo Kabel ECO 1m LC-LC OM3 MMF 00MN502
Producent: Lenovo
Cena: 84,41 zł (netto: 68,63 zł )
  • nowość
Lenovo Kabel Eco 5m LC-LC OM3 MMF 00MN508 Lenovo Kabel Eco 5m LC-LC OM3 MMF 00MN508
Producent: Lenovo
Cena: 96,47 zł (netto: 78,43 zł )
  • nowość
  • nowość
Lenovo Kabel HD-SAS do Mini-SAS 00NV419 Lenovo Kabel HD-SAS do Mini-SAS 00NV419
Producent: Lenovo
Cena: 667,64 zł (netto: 542,80 zł )
  • nowość
Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 0.5M 00YL847 Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 0.5M 00YL847
Producent: Lenovo
Cena: 166,90 zł (netto: 135,69 zł )
  • nowość
Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 1M 00YL848 Lenovo Kabel MiniSAS HD 8644 1M 00YL848
Producent: Lenovo
Cena: 184,17 zł (netto: 149,73 zł )
  • nowość
QNAP Kabel Mini SAS (SFF-8644) 0,5m QNAP Kabel Mini SAS (SFF-8644) 0,5m
Producent: QNAP
Cena: 242,45 zł (netto: 197,11 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl