Hewlett Packard Enterprise Adapter SN1610E 32Gb 2p FC HBA R2J63A

c9cbb0c5513bd0821f76240dfefbcfb6
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 21 655,76 zł 21655.76
Cena netto: 17 606,31 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

HPE SN1610E 2-portowy adapter magistrali hosta Fibre Channel 32 Gb/s

Karty magistrali hosta (HBA) HPE SN1610E 32 Gb FC zostały zaprojektowane z myślą o wymagających obciążeniach o znaczeniu krytycznym i nowych aplikacjach. Rozmiar i skala aplikacji wciąż rosną. Aby je wspierać, przedsiębiorstwa coraz częściej sięgają po nowe technologie serwerowe, które zawierają setki rdzeni procesorów, a także wysokowydajne rozwiązania pamięci masowej, w tym nieulotną pamięć Express (NVMe) o niskich opóźnieniach i macierze all-flash (AFA). NVMe może znacząco zwiększyć wydajność sieci pamięci masowej (SAN), co sprawia, że wybór szybkiej technologii sieciowej jest krytycznym elementem osiągnięcia maksymalnej wydajności całego systemu.

W porównaniu z poprzednią generacją karty HBA HPE SN1610E FC oferują wyższą przepustowość, lepsze opóźnienia, zwiększone bezpieczeństwo i wydajność operacyjną dla 32 Gigabit Fibre Channel (GFC). Zapewnia bezproblemową wsteczną kompatybilność z 16 sieciami GFC i 8 GFC.

Dane

  • Szybkość transmisji danych 32 Gb Fibre Channel
  • Liczba portówPojedynczy i podwójny port
  • Typ magistrali PCIe 4.0
  • Typ złączaSFP+
  • Współczynnik kształtu 2U
  • Obsługiwane kableKable OM3 i OM4
  • Obsługiwany typ serwera Platformy HPE Apollo i HPE ProLiant, więcej informacji można znaleźć w skróconej specyfikacji serwera.
  • Zgodne systemy operacyjne Red Hat, Linux SUSE Linux, VMware, Microsoft, Windows, odwiedź www.hpe.com/storage/spock, aby uzyskać najnowsze dostępne informacje na temat obsługi systemów operacyjnych.
  • Zasilanie Pojedynczy port: maks. 10 W z SFP, Podwójny port: maks. 11 W z SFP
  • Zgodne platformy ArrayRodzina HPE MSA, rodzina HPE XP, rodzina HPE Primera i HPE 3PAR oraz rodzina HPE Nimble Storage. Odwiedź www.hpe.com/storage/spock, aby uzyskać najnowsze dostępne informacje na temat obsługi macierzy.

Dane techniczne

Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Wymiary Wymiary produktu (metryczne) Pojedynczy port: 167,64 mm x 68,91 mm Podwójny port: 167,64 mm x 111,15 mm
Waga 0.125 kg
Okres gwarancji (miesiące) 36

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl